Wycinka i pielęgnacja drzew

Jesteś tutaj:

Nasza firma świadczy profesjonalne wsparcie przy wycince i pielęgnacji drzew we Wrocławiu i okolicach. Dotyczy to również drzew znajdujących się w miejscach trudnodostępnych, w tym wśród zabudowań. Wykorzystujemy do tego wieloletnie doświadczenie i dobre przygotowanie sprzętowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wsparcie przy wycince drzew

Pomagamy naszym klientom już na etapie załatwiania formalności związanych z wycinką drzew. Po otrzymaniu zgody urzędowej przechodzimy do realizacji usługi. Wycinkę świadczymy zarówno z wykorzystaniem podnośnika podkoszowego, jak i bez niego. W zależności od sytuacji, stawiamy na wycinanie metodą alpinistyczną lub tradycyjną. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo obiektów i osób znajdujących się w pobliżu drzewa. Nasi specjaliści zadbają o staranne wycięcie drzew nawet w trudnodostępnych miejscach.

Pielęgnacja drzew od A do Z

Oferujemy również kompleksową pielęgnację drzew. Najczęściej wykorzystujemy tu nasze podnośniki koszowe. Pielęgnacja obejmuje m.in.:

  • przycinanie;
  • usuwanie obumarłych gałęzi;
  • kształtowanie korony drzewa;
  • zdejmowanie jemioły;
  • usuwanie ew. wiatrołomów i złamanych gałęzi itp.

Wszystko po to, aby zadbać o zdrowie drzewa oraz jego nienaganny wygląd. To wszystko przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa osób, które na co dzień spędzają czas w pobliżu danej rośliny.

Skorzystaj z naszej oferty

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do bezpośredniego kontraktu ze specjalistą Szafran Usługi. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy, która może obejmować wycinkę i pielęgnację drzew we Wrocławiu i okolicach. Dbamy o to, aby zachować najwyższy standard świadczonych usług. Wszystko w trosce o zapewnienie satysfakcji naszych partnerów. Zapraszamy do kontaktu.