Czyszczenie elewacji

Jesteś tutaj:

Dbanie o dobry stan elewacji to obowiązek każdego właściciela. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że mycie jej we własnym zakresie może być bardzo trudne i mało efektywne. Właśnie dlatego jako Szafran Usługi oferujemy profesjonalne czyszczenie elewacji we Wrocławiu z wykorzystaniem wydajnego sprzętu i bezpiecznych detergentów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zwiększona trwałość elewacji

Mycie elewacji we Wrocławiu to usługa dla osób, które chcą nie tylko zadbać o większą estetykę elewacji, ale również zwiększyć jej trwałość. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko ewentualnych usterek i dodatkowych kosztów związanych z ich naprawą. Ładna elewacja to także wizytówka każdego właściciela niezależnie od tego, czy mówimy o budynkach mieszkalnych, czy komercyjnych.

Profesjonalny sprzęt

Posiadamy niezbędne przygotowanie sprzętowe i doświadczenie do tego, aby oferować profesjonalne czyszczenie elewacji. Dzięki podnośnikom koszowym dotrzemy do wyższych partii budynku. Największe nasze dźwigi mają zasięg 35 metrów. Do tego wykorzystujemy sprawdzone myjki ciśnieniowe i specjalnie dobrane detergenty, które z jednej strony poradzą sobie z zabrudzeniami, a z drugiej będą w pełni bezpieczne dla struktury budynku i samej elewacji. My zadbamy o stan Twojej elewacji, a Ty nie musisz się o nic martwić. Oferta skierowana jest do właścicieli domów jednorodzinnych, biur, i innych budynków. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, biznesowymi, jak i instytucjonalnymi we Wrocławiu i okolicach.

Dbanie o każdy detal

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że detale mają znaczenie. Właśnie dlatego najpierw dokładnie zapoznamy się z Twoimi potrzebami, a następnie przygotujemy ofertę szytą na miarę. Pod tym kątem dobierzemy rodzaj detergentów, czy też podnośnik koszowy. Wszystko po to, aby zoptymalizować koszty procesu mycia elewacji i jednocześnie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem.