Usługi

Jesteś tutaj:

Firma Szafran Usługi od lat specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług związanych z pracą na wysokościach. To przede wszystkim wynajem podnośnika koszowego, który przydaje się w wielu sytuacjach zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Wraz ze zmieniającymi się potrzebami rynku, rozbudowaliśmy naszą ofertę o profesjonalne czyszczenie elewacji oraz wycinkę i pielęgnację drzew. Dbamy o to, aby zachować najwyższy standard świadczonych usług oraz zadbać o zadowolenie klienta. Zachęcamy do kontaktu w celu przygotowania dla Ciebie indywidualnej oferty współpracy.

Oferujemy profesjonalny i dokładnie sprawdzony sprzęt, dzięki któremu wykonasz niezbędne prace na wysokościach. Sprzęt wynajmuje z obsługą doświadczonego operatora. Wybrane podnośniki sięgają nawet 35 metrów.

Specjalizujemy się w czyszczeniu elewacji w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, biurach oraz budynkach administracji publicznej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i profesjonalny sprzęt, w tym m.in. specjalne myjki ciśnieniowe.

Oferujemy wycinkę i pielęgnację drzew we Wrocławiu i okolicach. Wspieramy klienta m.in. w formalnościach związanych z planowaną wycinką drzew we Wrocławiu.