Wynajem podnośnika koszowego

Jesteś tutaj:

To podstawa naszej działalności. W naszej flocie posiadamy różnego rodzaju podnośniki koszowe na wynajem we Wrocławiu. Różnią się konstrukcją oraz zasięgiem, dlatego każdorazowo model dobierzemy do Twoich potrzeb. Sprzęt wynajmujemy wraz z obsługą doświadczonego operatora. Wszystko po to, aby zadbać o bezpieczeństwo jego użycia i efektywność Twojej pracy.

Szeroki potencjał wykorzystania podnośnika

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na szeroki potencjał wykorzystania podnośnika z koszem. Tak naprawdę dźwig tego typu może być potrzebny w wielu codziennych sytuacjach. Doskonale sprawdza się m.in. przy wykonywaniu takich prac jak:

 • malowanie elewacji;
 • czyszczenie elewacji;
 • malowanie dachu;
 • naprawa dachu;
 • wykonywanie pokryć dachowych;
 • montaż systemu rynnowego;
 • montaż lub wymiana okien;
 • wykonywanie ocieplenia budynku;
 • montaż oświetlenia zewnętrznego (np. reklam LED);
 • pielęgnacja drzew;
 • usuwanie gniazd zwierząt;
 • inne prace wysokościowe.

Biorąc pod uwagę różne potrzeby klientów, przygotowaliśmy dedykowaną ofertę. Atutem naszej firmy jest to, że usługi świadczymy całodobowo przez siedem dni w tygodniu.

Oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych

Podnośniki koszowe na wynajem we Wrocławiu od Szafran Usługi to oferta zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dokładnie zapoznamy się z Twoimi potrzebami, a następnie przygotujemy formę współpracy szytą na miarę. Tylko w ten sposób możemy utrzymać wysoki standard świadczonych usług oraz budować pozycję zaufanego partnera w obszarze wspierania prac na wysokościach i wynajmu podnośników koszowych. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, aby zapoznać się z możliwościami współpracy.

Zasięg aż do 35 metrów

Potrzeby klientów są różne, dlatego w naszej flocie przygotowaliśmy podnośniki o różnym zasięgu. Największe z nich charakteryzują się zasięgiem kosza do 35 metrów. Pozwala to na wykonanie bardzo szerokiego spektrum prac. Oczywiście w większości przypadków tak duży zasięg nie jest niezbędny. W naszej flocie posiadamy też podnośniki o zasięgu: 20, 22, 26 i 30 metrów. Wybierzemy dla Ciebie ten, którego realnie potrzebujesz.

Całodobowe wsparcie

Gwarantujemy naszym klientom całodobowe wsparcie przez siedem dni w tygodniu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeba użycia podnośnika koszowego może zaistnieć także w godzinach nocnych. Jest to związane ze specyfiką danych robót czy też sytuacjami losowymi. Właśnie dlatego przygotowaliśmy kompleksową ofertę współpracy całodobowej, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Żadna godzina nie będzie dla nas wyzwaniem.

Doświadczony operator

Oczywiście dla Twojej wygody i bezpieczeństwa podnośnik koszowy wynajmowany jest od razu z obsługą doświadczonego operatora, który posiada niezbędne uprawnienia. Dzięki temu pomoże Ci w wykonaniu prac oraz jednocześnie zwiększy ich bezpieczeństwo. To niezwykle ważne, aby sprzęt obsługiwany był przed wykwalifikowaną osobę.

Zapraszamy do skorzystania z oferty

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem usług świadczonych przez naszą firmę oraz do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy. Do usłyszenia.